Otopark İşletmeleri

Ahlatlıbel açık otopark

Konumu itibariyle bahar ve yaz ayları boyunca yoğun faaliyet gösteren otoparkımızın, Çankaya Belde A.Ş. ile Tepe Emlak A.Ş. arasında yapılan sözleşme sonrası yenilenen tesislerle beraber tüm yıl boyunca canlı ve etkin hizmet verebilir hale geleceği düşünülmektedir.

Şirketimize ait 7 personeliyle çalışan Ahlatlıbel Açık Otoparkının 800 araçlık kapasitesi mevcuttur. Otoparka giriş-çıkışların kolaylaştırılması amacıyla çıkış 2 hat olarak yeniden düzenlenmiş ve yenilen 8 adet kamera ve kayıt sistemi ile 24 saat izlenmektedir

Yıl içerisinde, go-cart alanının yarısına denk gelen kısmı otoparka dâhil edilerek yönlendirme ve bilgilendirme tabelaları yenilenmiş ve artırılmıştır. Ayrıca, engelli otopark sayısı çoğaltılmıştır

Otopark güvenliği için, Emniyet Müdürlüğü ile bağlantılı olarak kurulması planlanan “plaka tanıma sistemi” ile ilgili teklifler alınmakta ve değerlendirmeler yapılmaktadır.

Otopark alanının bir kısmının yaz ayları süresince açık hava araba sineması olarak kullanılması ile ilgili araştırma çalışmaları devam etmektedir.              

Ayrıca, meclis üyelerimiz, belediye çalışanlarımız ve gaziler otoparkımızdan ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

 

 

İletişim

A.Öveçler Mah. 1331.Sok. No: 4/6
06460 Çankaya / Ankara / TR

Telefon: 0 (312) 473 89 05 -06- 07
Faks: 0 (312) 473 89 03